Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

За результатами роботи Пенсійного фонду у січні - вересні надходження до пенсійного бюджету Хмельниччини зросли на 109,3 млн. гривень

  • 16 жовтня 2014 14:20
  • 7482
  • Версія для друку
  •  
За результатами роботи Пенсійного фонду у січні - вересні надходження до пенсійного бюджету Хмельниччини зросли на 109,3 млн. гривень

Підсумки роботи органів Пенсійного фонду Хмельниччини за 9 місяців 2014 року розглядалися на засіданні колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області

.Як було зазначено на засіданні за результатами роботи 9 місяців 2014 року, в області забезпечено стабільність пенсійних виплат для 418,8 тис. пенсіонерів, з яких майже 1,9 тис. – це громадяни України, які тимчасово переселилися з Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей.

Загалом в області виплачено майже 5,3 млрд. грн. пенсійних коштів, що на 204,8 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2013 року. Упродовж звітного періоду 14 тис. мешканців краю зреалізували своє конституційне право на пенсію, з яких майже 59% (8,2 тис. осіб) – на пенсію за віком, що на 12% більше, ніж у січні – вересні торік. 8650 працюючим пенсіонерам проведено перерахунки пенсій з урахуванням стажу та заробітної плати.

Основним результатом фінансово-економічної роботи є виконання доведених планових завдань з надходження власних коштів на рівні 103%. Загалом зібрано 2,4 млрд. грн. власних доходів, які зросли на 104,8%, або на 109,3 млн. грн. Позитивна динаміка надходження власних коштів дала можливість забезпечити фінансування пенсій в області власними коштами на 45,2%.

Заборгованість із сплати страхових внесків станом на 1 жовтня 2014 р. зменшено на 6,3 млн. грн., або більш як на чверть із початку року.

Значна робота проводилась щодо поліпшення умов обслуговування громадян. Кількість відвідувачів в управліннях Фонду скоротилася за звітний період майже вдвічі.

Під час засідання колегії начальник головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Ольга Заярнюк заслухала ряд керівників підвідомчих управлінь Фонд. Вони поінформували про позитивні напрацювання своїх колективів та проблемні питання, над вирішенням яких необхідно працювати у четвертому кварталі нинішнього року.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)