Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пріоритети діяльності органів Пенсійного фонду України у 2018 році розглянули під час засідання правління Фонду

  • 26 грудня 2017 17:29
  • 7060
  • Версія для друку
  •  
Пріоритети діяльності органів Пенсійного фонду України у 2018 році розглянули під час засідання правління Фонду

21 грудня відбулось чергове засідання правління Пенсійного фонду України. У своєму виступі Голова правління Олексій Зарудний окреслив пріоритети діяльності органів Фонду у наступному році.

Зокрема, основним напрямком роботи залишається своєчасне фінансування та виплата усіх видів пенсій.  Значну увагу планується приділяти організації наближення пенсійних послуг до громадян.  Задля цього спеціалісти пенсійної служби і надалі сприятимуть створенню сервісних центрів та віддалених робочих місць  фахівців Фонду в об’єднаних територіальних громадах, центрах надання адміністративних послуг тощо.

— Хочу зазначити, що на початку року ми не мали жодної точки обслуговування громадян, а зараз їх майже пять сотень.  Триста із них — в об’єднаних територіальних громадах. Наступного року ми плануємо також створити щонайменше триста сервісних центрів. Оособлива увага буде приділена їх організації у Донецькій та Луганській областях. Більше того, ми плануємо впровадити механізм делегування певних стандартних функцій об’єднаним територіальним громадам, що сприятиме доступності пенсійних послуг до громадян, — зазначив Олексій Зарудний.

Наступного рокупланується завершити процес формування електронних пенсійних справ по раніше призначених пенсіях. При цьому буде проведена повна їх інвентаризація. Також — остаточно перейти на електронний документообіг з банками з питань виплати пенсій. Наступного року має розпочатисьвидача електронних пенсійних посвідчень усім категоріям громадян, які до цього видавались лише внутрішньо переміщеним особам.

— Ще одним пріритеним напрямком діяльності є мобілізація коштів до бюджету Пенсійного фонду і зробити це можливо завдяки детінізації заробітної плати. Тут ми можемо досягти результату завдяки ефективній взаємодії з Державною фіскальною службою, Державною службою праці, органами місцевої влади та соціальними партнерами, — зазначив Голова правління.

Члени правління також ознайомилисьіз підсумками роботи підрозділів внутрішнього аудиту, основними завданнями щодо підвищення ефективності контролю та виконання вимог антикорупційного законодавства в органах Пенсійного фонду України.

Джерело: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)