Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсійна реформа підвищує пенсії та усуває причини, які призвели до руйнації пенсійної системи, - Андрій Рева

  • 21 вересня 2017 14:48
  • 681
  • Версія для друку
  •  
Пенсійна реформа підвищує пенсії та усуває причини, які призвели до руйнації пенсійної системи, - Андрій Рева

Так, за його словами, Уряд провів комплексну підготовчу роботу до проведення пенсійної реформи, та акумулював необхідні для цього ресурси.

Разом з цим, разове підвищення виплат без проведення системних змін у пенсійній системі не усуне причини, які призвели до неприпустимого становища в якому сьогодні знаходяться українські пенсіонери.

“Витратити усі ресурси на разове підвищення пенсій не усуваючи причини, які призвели до того жахливого стану в якому сьогодні опинилися мільйони пенсіонерів – означає отримати через короткий проміжок часу повторення цієї ситуації, але на той час уже без ресурсів та часу для її виправлення”, - наголосив Міністр.

Натомість, підвищення пенсій шляхом їхнього осучаснення у комплексі з проведенням системних змін, які відновлюють функціонування пенсійної програми, є на сьогодні єдиним варіантом для виходу з кризи, та першим кроком на шляху належного грошового забезпечення пенсіонерів.

“Відновлюючи принципи соціальної справедливості, повертаючи страхові принципи і встановлюючи зрозумілі та прозорі правила пенсійної програми, ми, в першу чергу, повертаємо довіру людей до системи. Одночасно з цим, пенсійна реформа закладає раціональні економічні механізми, які одразу збалансують пенсійну систему та зроблять її самодостатньою в середньостроковій перспективі”, - резюмував Андрій Рева.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)